Return to site

Zwrócenie uwagi na Twoją markę

Podczas gdy okres świąteczny zawsze zapowiada się zajęty (a czasem gorączkowy lub przytłaczający!), Nie można zaprzeczyć radości i podekscytowaniu, które daje idealny prezent znajomym i rodzinie.
W tym roku rozważ skorzystanie z okazji, aby podzielić się radością i ekscytacją ze współpracownikami, przekazując prezenty od swojej firmy. Korzyści z wręczania prezentów pracownikom, klientom jak dodać jeszcze więcej magii swoim prezentom w tym sezonie!

Przyciągać uwagę

Jedną z bardziej oczywistych korzyści związanych z wręczaniem prezentów firmowych jest zwrócenie uwagi na Twoją markę. Prezenty dla pracowników, klientów, a nawet sprzedawców mogą pomóc w promocji Twojej firmy. Dzieje się tak, ponieważ prezenty mają być dzielone, a ludzie naturalnie chcą się nimi dzielić z innymi!
Spersonalizuj swój prezent, aby był bardziej niezapomniany. Dodaj kubek z logo Twojej firmy, który znajomi i współpracownicy będą widzieć przez cały rok.

Zwiększ równowagę

Pracownicy biznesowi, a nawet klienci lub dostawcy każdego roku pracują niestrudzenie, aby zapewnić płynne działanie Twojej firmy. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji, aby przechylić szalę i przywrócić równowagę w miejscu pracy, robiąc coś dla nich?
Pozwól, aby Twój prezent uhonorował osobę. Dołącz spersonalizowaną kartę z wyszczególnieniem powodu, dla którego dana osoba jest ważna dla Twojej firmy lub czegoś, co zrobiła, co było kluczem do Twojego sukcesu w tym roku.

Utwórz połączenia

Prezent nie może zastąpić więzi, która powstaje w wyniku słyszenia Twojego głosu.
Połącz się z osobą, dodając jeden na jeden raz; Skontaktuj się z odbiorcą, aby poinformować go, że nadchodzi prezent. Byłby to świetny moment, aby zapytać ich, jak radziła sobie ich firma w zeszłym roku lub o inne konkretne wydarzenia, które pomogą Ci utrzymać z nimi kontakt.

Zdefiniuj wyróżnienie

Każdy chce wysłać jak najlepszy prezent. Ciężko pracowałeś, aby rozwinąć swoją firmę tak, aby była jak najlepsza, więc dlaczego nie podzielić się tą wartością w prezencie? Skoncentruj się na jakości, społeczności lub wszystkim, co według Ciebie sprawia, że ​​Twoja firma jest naprawdę wyjątkowa i podziel się tym!
Dowiedz się, co sprawia, że ​​Twoja firma jest wyjątkowa i zilustruj to swoim prezentem. Na przykład, jeśli jesteś silnym członkiem lokalnej społeczności, spróbuj podarować przedmiot od innej firmy, która podziela Twoje wartości.

Wywołaj emocje

W okresie świątecznym łatwo jest się rozproszyć, a czasami wydaje się, że wymknęliśmy się spod kontroli i nie pozostajemy wierni sobie. Jeśli w sezonie pragniesz spędzić czas osobisty jako sposób na uhonorowanie ducha Bożego Narodzenia, wykorzystaj to na swoją korzyść. Prezenty poza sezonem mogą być jeszcze bardziej wyjątkowe ze względu na swój wyjątkowy czas.
Czas, aby Twój prezent wyróżniał się z tłumu. Spróbuj zaplanować dostarczenie prezentu w okresie Święta Dziękczynienia lub jako świętowanie Nowego Roku.

Świąteczna realizacja

Czasami najlepszą drogą do serca jest żołądek! Boże Narodzenie jest często zwiastunem wizji naszych ulubionych potraw i napojów. Spróbuj wykorzystać to na swoją korzyść i w tym roku wyślij swoje ulubione smakołyki pracownikom, klientom i dostawcom.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly