Return to site

Przygotuj się na globalną recesję koronawirusa

· News,Health,Decor

Zakłócenia gospodarcze spowodowane przez Covid-19 są ogromne. Całe kraje - Włochy i Hiszpania - są zablokowane. Problemy, z jakimi borykają się linie lotnicze, są symptomem kryzysu, przed którym stoi globalny przemysł turystyczny, od firm wycieczkowych po hotele obsługujące turystów.

W sektorze usług większość utraconej produkcji nigdy nie zostanie odzyskana. Jeśli ludzie nie wychodzą na cotygodniowy posiłek w swojej ulubionej lokalnej restauracji przez następne dwa miesiące, nie będą jeść cztery razy w tygodniu, kiedy strach przed infekcją zniknie.

Wydaje się również prawdopodobne, że spadek będzie trwał dłużej niż pierwotnie szacowano. Po wprowadzeniu zakazów i ograniczeń rządy i organy sektora prywatnego będą ostrożne w ich usuwaniu.

Są szanse, że nadciągająca recesja będzie miała kształt litery U: gwałtowny spadek, po którym następuje okres szurania po dnie.

Nastąpi powrót do zdrowia, ale zajmie to trochę czasu i tylko po wyrządzeniu dużych szkód.

 

Zainspiruj swoich czytelników

Twoi odbiorcy nie potrzebują wykładu. Twoi czytelnicy potrzebują informacji, z których mogą skorzystać. Potrzebują wiedzy, którą mogą podzielić się z przyjaciółmi i rodziną. Niektóre z nich wykorzystają Twój artykuł do pojawienia się jako eksperci.

Zawsze możesz mnie zapytać
All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly