Return to site

Dlaczego koronawirus wpływa na strategię online firmy

· Health,News,Decor

Jaki tryb paniki Tobie pasuje ?

Tryb paniki gromadzenia papieru toaletowego czy media kontrolują nas !!

To 2 skrajnie przeciwne krańce, ale nie można uniknąć faktu, że niezależnie od tego, jaka jest prawda, ma dramatyczny wpływ na nasz sposób życia. Szkoły się zamykają, wydarzenia są anulowane, ligi sportowe zawieszają działalność.

Wiele firm jest na krawędzi konieczności zamknięcia drzwi na stałe.

I nie ma wątpliwości, że koronawirus działa na firmy.

Niezależnie od tego, co sądzisz o jego zagrożeniu dla społeczeństwa, nie można zaprzeczyć, że tworzy on efekt mnożnikowy w stosunku do tego, co już było trendem w zachowaniach zakupowych online w porównaniu z offline.

Nie było wątpliwości, że nasze nowsze generacje żyły już głównie cyfrowym stylem życia… decydując się na swoje urządzenia, a nie na kupowanie w świecie rzeczywistym i podejmowanie decyzji.

Ale obecny stan zmusi ludzi w każdym wieku do przemyślenia, jak żyją i jak kupują.

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub masz na nią wpływ, nadszedł czas, aby naprawdę się zastanowić, w jaki sposób Twoja firma inwestuje w strategie online i czy jesteś przygotowany na zaspokojenie tego nowego świata.

Usługi oparte na subskrypcji i oferty na odległość będą rosły, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na zakupy i podejmuje decyzje zakupowe w zaciszu własnego domu i bezpieczeństwa.

To, czy wierzysz w powagę tego konkretnego wirusa, nie powinno mieć znaczenia. Jaka powinna być reakcja i zachowania świata, a faktem jest, że ludzie zmienią swoje zachowania zakupowe bardziej niż kiedykolwiek.

Zainspiruj swoich czytelników

Twoi odbiorcy nie potrzebują wykładu. Twoi czytelnicy potrzebują informacji, z których mogą skorzystać. Potrzebują wiedzy, którą mogą podzielić się z przyjaciółmi i rodziną. Niektóre z nich wykorzystają Twój artykuł do pojawienia się jako eksperci.

Zawsze możesz mnie zapytać

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly